Sepetim    0 0,00TL
Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Hakkımızda

Neden eBukalemun?

  Firmamız 1981’de Eskişehir’de kurulmuş olup 2017’den itibaren online olarak da hizmet vermektedir. 30 yıllık tecrübemize dayanarak müşteri memnuniyetini esas alıp alanın en iyi markalarını sizlerle buluşturuyoruz. Sektörün gerektirdiği gelişimleri yakından takip ederek daima çalışkan, dürüst ve şeffaflık ilkelerine dayanarak sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz. eBukalemun online yapı market olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi dijital ortam aracılığıyla aktarmaktayız. eBukalemun online yapı marketi, bünyesinde kaliteli boyalar bulundurup aynı zamanda sizlerin ihtiyaçlarına göre su borusundan başlayarak, atık su kelepçesine, daha bir çok üründe en ufak ayrıntısına kadar  pek çok ürünü hizmetinize sunmaktadır. Marshall boya olarak iç cephe, dış cephe, solvent bazlı ürünler ve astarlar olmak üzere 4 kategoride en kaliteli ürünleri sunmaya özen gösterir.

 

 Hedefimiz, alanın en kaliteli boyalarını, yardımcı ürünlerini, tesisat ve dekorasyon ürünlerini sizlere en iyi şekilde sunmak; sorunsuz bir alışveriş keyfi yaşatmaktır. Bizler için önemli olan; siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için her türlü çalışmayı yaparak, evlerinizde ve apartmanlarınızda konfor sağlamaktır. eBukalemun online yapı market olarak KVKK gibi yasal haklarınızın güvenliği de bizler için önemlidir. Sorun yaşadığınız takdirde sizleri mağdur etmemek adına iade ve değişim işlemlerine de öncelik vermekteyiz. 

 

 Tecrübeniz olmasa dahi, sitemizde bulunan uygun fiyatlı iç cephe veya dış cephe boyalarından alabilir; yanında da fırça, örtü ve bantlar ile işlerinizi kolayca kendiniz de halledebilirsiniz. Sitemiz sizlere pek çok fırsatı beraberinde sunar. Ayrıca eviniz için gerekli olan bir çok tamirat ve tadilat işlerinizde kullanacağınız tüm ürünleri sizler için her türlü uygun fiyatlı ürünü temin etmektedir.

 

eBukalemun online yapı marketi olarak Marshall boya, Fırat boru, Dekor, Bonus(Eryap Grup) Esvit, Seramiksan, Altınaylar, NSK, Günsan Elektrik bayiliklerimiz mevcut olup alanındaki en kaliteli markalar ile iş birliği halindeyiz. Ev dekorasyonunuz için kaliteli markalar ve sağlık açısından tehdit oluşturmayacak güvenilir ürünlerimizi hiç düşünmeden kolayca kullanabilir, en şık dekorasyonlara sahip olabilirsiniz.

 

Ev dekorasyonu olarak pek çok farklı ürüne ev sahipliği yapan sitemiz, önemli dekor markalarıyla iş birliği halindedir. Firmamız en canlı renklere sahip, yıkanabilir ve kolayca silinebilen iç cephe boyalarıyla, son derece dayanıklı ve koruyucu dış cephe boyalarıyla, güvenilir su tesisatı ve elektrik tesisatı ürünleriyle ve şık ev dekorasyon ürünleriyle hizmetinizdedir. Ayrıca Marshall Boya ürünlerimizin, seçili ürünlerinde anti bakteriyel özelliği de bulunmakla birlikte bakterilere, küf ve mantarlara karşı dirençlidir. Bu sayede sağlığınızı da gözeterek sizlere önem vermekteyiz.

 

 

Misyonumuz 

 eBukalemun olarak müşterilerimize ürünlerimizi uygun fiyatlarla, kolay ödeme koşullarıyla ve alanın en iyi markalarıyla buluşturma ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerle iş birliği yapmaktır.

Vizyonumuz

 Tecrübelerimizi dijital ortama aktararak adım atmanın yanı sıra bilgi birikimimizi katlayarak, gelişen teknoloji ile paralel olarak ürün çeşitliliğini arttırıp kolayca sizlerin beğenisine sunmaktır. Maksimum performans, maksimum verimlilik ve maksimum hijyen için çalışmalarımızı sürdürmekte; daha iyi hizmet verebilmek için her gün daha fazla gelişmekteyiz. 

EBukalemun © 2020
Bir Ergül Yapı Malzemeleri Kuruluşudur.

Servis Sağlayıcı: Pill Digital

Bize Ulaşın

Mağaza Bilgilerimiz

Alanönü Mahallesi, Cumhuriyet Bulv. 48/D, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

0 222 234 02 40